Holistic Approach

Co oznacza?

Holistic Approach to spojrzenie na zabiegi medycyny estetycznej z innej perspektywy niż ta, do której przywykliśmy. Promowanie zabiegów jako połączenie różnych terapii, tak aby osiągnąć najlepsze wyniki w zatrzymaniu procesu starzenia, stało się celem badaczy Neauvia. Dzięki produktom działającym w synergii możemy wyznaczać nowe trendy w dziedzinie medycyny estetycznej, pozwalając osiągać doskonałe rezultaty dbając o naturalne piękno.


Czym jest

#Nlift

#Nlift to połączenie zabiegów z wykorzystaniem urządzenia Zaffiro, wypełniaczy Neauvia oraz profesjonalnej pielęgnacji kosmeceutykami Neauvia. Zabieg #Nlift obejmuje środkową część twarzy i składa się z dwóch sesji, które skutecznie wspomagają naturalne procesy regeneracji skóry, wzrost ilości fibroblastów, biorewitalizację skóry i jej nawilżenie.

Skuteczność #Nlift została potwierdzona badaniami klinicznymi, w których zaobserwowano widoczną poprawę jakości skóry, w tym jej nawilżenia i jędrności, oraz minimalizację odpowiedzi immunologicznej organizmu, czyli działań niepożądanych.

Wzrost fibroblastów o 101% po 21 dniach!*

*Badanie kliniczne in vivo wykonane przez niezależne laboratorium: markery stanu zapalnego i markery pomiarów regeneracyjnych wykonywanych na skórze właściwej. Nicola Zerbinati, Hassan Ibrahim Galadari, Paweł Kubik, Sergey Ivanov, Neauvia Symposium - Holistyczne podejście do środkowej części twarzy. Neauvia Smart Combination Therapy (SCT) - IMCAS Paris 2020.Prowadzi do
+101% ilości fibroblastów po 21 dniach

Na czym polega Zabieg

protokół
#Nlift

Protokół #Nlift składa się z dwóch zabiegów.

W pierwszej sesji Neauvia stawia na dogłębne nawilżenie i poprawę jakości skóry. Dzięki działaniu mezoterapii Neauvia Hydro Deluxe przywrócona zostaje witalność i blask skórze. Staje się ona doskonale nawilżona, wygładzona i jędrna.

Druga sesja Nlift - jest przeprowadzana po tygodniu - i obejmuje zastosowanie wypełniaczy Neauvia, które są odpowiednio dobrane do potrzeb Pacjenta. W tej sesji wykorzystuje się również unikatowy zabieg termoliftingu wzbogacony o peeling wodny urządzeniem Zaffiro, który zapewnia natychmiastowy efekt remodelingu obecnego kolagenu, jak i intensywnie pobudza fibroblasty do produkcji nowych włókien kolagenowych.

Już po 21 dniach od wykonania całego protokołu #Nlift następuje wzrost fibroblastów o 101%!*

*In-vivo clinical trial performed by an independant laboratory : markers of inflammation and markers of regenerations measures performed on dermis. Nicola Zerbinati, Hassan Ibrahim Galadari, Paweł Kubik, Sergey Ivanov, Neauvia Symposium - Holistic approach in treating mid-face. Neauvia Smart Combination Therapy (SCT) - IMCAS Paris 2020.Dlaczego

warto?

Dostarczane od wewnątrz i zewnątrz do skóry substancje czynne, działają na głębokie warstwy skóry właściwej, dzięki czemu efekty widoczne są natychmiast po wykonanym zabiegu.

#Nlift może pomóc w przywróceniu utraconej objętości twarzy w naturalny sposób. Zabieg Nlift kształtuje i podkreśla piękno środkowej części twarzy tworząc wyrazisty młodzieńczy wygląd.

Nlift poprawia kondycję skóry, odmładza ją oraz dotlenia, działa liftingująco, przyśpiesza proces regeneracji i wygładza zmarszczki.


Efekty:

znaczna poprawa napięcia skóry


redukcja rozszerzonych porów


redukcja zmarszczek


ujędrnienie skóry


poprawa owalu twarzy


reaktywacja wszystkich funkcji skóry
Dla

kogo?

Zabiegi #Nlift idealnie wpisują się w potrzeby każdej skóry, niezależnie od wieku.

Starzenie się twarzy jest złożonym procesem, który polega przede wszystkim na utracie objętości i zwiotczeniu tkanek. Zastosowanie kompleksowej terapii, o udowodnionej badaniami skuteczności, sprawi że skóra odzyska młodzieńczy wygląd.

Neauvia w swoim holistycznym podejściu do medycyny estetycznej proponuje rozwiązania, które dają każdej skórze to co najlepsze.
Procedury

pozabiegowe


Domowa pielęgnacja jest kontynuacją zabiegów w gabinecie i sprawia, że możemy cieszyć się ich efektami przez długi czas. W procedurze pozabiegowej #Nlift znajdziesz takie kosmeceutyki jak: krem Ceramid Shield oraz aktywne serum C-shot z serii Neauvia Advanced Care System. Idealne połączenie, które neutralizuje wolne rodniki, dogłębnie odżywia i przywraca skórze promienność.

CERAMIDE SHIELD

Lekki krem o bogatym wykończeniu, wzbogacony o kompleks ceramidów 3,6II,1, fitosfingozynę i cholesterol, które odbudowują strukturę cementu międzykomórkowego i ochronną warstwę hydrolipidową skóry. Dodatkowo ekstrakt z wąkrotki azjatyckiej zapewnia nawilżenie i ukojenie. Heptapeptyd-4 wzmacnia naturalny system obronny poprzez zapewnienie równowagi mikrobiomu. Ta unikalna kombinacja składników aktywnych przywraca skórze komfort, odbudowuje ją i nawilża.

C-SHOT

To aktywne serum rewitalizujące z 30% stabilną formą witaminy C (kwas 3-o-etylo askorbinowy). Pobudza syntezę kolagenu, zmniejsza przebarwienia oraz zapobiega powstawaniu nowych. Synergiczne działanie ochronne i stymulujące zapewnia wygładzenie, ujędrnienie oraz przywraca skórze młodzieńczy blask.